021 284 280 82 shop@olka.ir

اُلکا (OLKA) که به ترکی آذری «اولکه» تلفظ می‌شود در زبان آذری‌‌های ایران‌، به معنای وطن و سرزمین است.

«اصالت» همواره برای مردم این سرزمین در هر انتخابی اولویت داشته است. علت آن را باید در تاریخ و فرهنگ اصیل ایران جستجو کرد. اصل و اصالت بسیاری از فنون و هنرهای امروز دنیا برگرفته از دانش و اندیشه ایرانیان است. ممکن است پیشرفت‌ها و جذابیت جهان مدرن، همه نگاهها را مشغول خود کرده باشد، اما شهروندان مدرن‌ترین شهرهای جهان نیز در مقابل اصالت فرهنگ و هنر ایرانی، زبانی جز تمجید و تجلیل نمی‌شناسند.

نقطه رهایی از آشفتگی‌های نوین جهان، بازگشت به اصالت است… و اصالت بشر چیزی جز آرمیدن در کنار طبیعت و عناصر تشکیل دهنده آن نیست؛ که ما برآمده از طبیعت هستیم و به آن بازمی‌گردیم.

فلسفه وجود «اُلکا» اصالت است. ما اصالت چوب را برای شما به ارمغان آورده‌ایم و معنای تازه‌ای از زیبایی به آن بخشیده‌ایم. عطر و کیفیت چوب‌های گردو،‌ کاج، راش، و … همراه با نوآوری به سبک «اُلکا» و کیفیت استادکاران ماهر ما، تجربه جدیدی از لذت زندگی در کنار عناصر طبیعی است.

این لذت وقتی که مطمئن باشید برای تولید محصولاتی که به دستتان رسیده است، درختی از جنگل‌های کشور و همچنین گونه‌های تحت حفاظت قطع نشده است، دو چندان خواهد شد.

ما لذت زندگی با چوب را با شما تقسیم می‌کنیم… از هر جا که بخواهید شروع کنید، «اُلکا» در همان نقطه در کنار شماست. از کوچکترین محصولات به طراحی خودتان تا بزرگترین سفارش‌ها، راهکار «اُلکا» شما را غافل‌گیر خواهد کرد.

برای استادکاران «اُلکا» تفاوتی ندارد که شما یک میز تحریر ساده چوبی بخواهید، یا اینکه تصمیم داشته باشید به تمام دکوراسیون منزل‌تان با چوب، زندگی ببخشید؛ آنها با تمام علاقه، هنر و تجربه‌شان در خدمت شما خواهند بود.

حتی اگر قصد خرید محصول هم ندارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و هرچه سوال درباره چوب دارید، بپرسید.

«اُلکا»؛ اصالت؛ کیفیت و نوآوری…