021 284 280 82 shop@olka.ir

صندلی میزبان پروانه‌ای

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

در کنار مبلمان و اجزای هم‌شکل یک دکوراسیون، همیشه وجود یک عنصر متفاوت باعث جلب توجه می‌شود. همچنین اگر این وسیله خودش از طراحی ویژه‌ای برخوردار و از متریالی طبیعی همچون چوب راش ساخته شده باشد، می‌تواند کمک زیادی به طراحی‌های متفاوت و خلاقانه کند. دکوراسیون می‌تواند از چوب یا فلز و یا پارچه باشد. در تمام این دیزاین‌ها صندلی میزبان پروانه‌ای گزینه‌ای است که حس هم‌نشینی در عین تفاوت را ایجاد می‌کند. اگر می‌خواهید از تمام کسانی که دور و بر شما نشسته‌اند متفاوت به نظر برسید، صندلی میزبان پروانه‌ای گزینه ایده‌آلی است.

طراحی هوشمندانه

صندلی میزبان پروانه‌ای با طراحی هندسی هوشمندانه که از ترکیب جالب چوب راش و فلز با کیفیت تدارک دیده شده است، هم حس راحتی را تقویت می‌کند و هم باعث چشم‌نوازی محیط می‌شود. این صندلی به واسطه جنس چوب به کار رفته در آن دو فاکتور سبک و مقاوم بودن را توامان در خود دارد. مقاوم بودن این محصول شامل مقاومت تمام اجزای آن در مقابل خش، ترک خوردگی و شکستن می‌شود.چوب راش از جمله چوب‌هایی است که در برابر حشرات چوب‌خوار و قارچ‌هایی که چوب را فرسوده کرده و سبب کوتاه شدن عمر مفید چوب می‌شود، مقاوم است. قوس مناسب در قسمت تکیه‌گاه صندلی میزبان پروانه‌ای برگرفته از آناتومی بدن است و دو قطعه چوب محکم راش که به شکل ضربدری زیر این قوس قرار گرفته، نقطه ضعف صندلی‌های به این شکل را بر طرف کرده و شما هنگام نشستن احساس نمی‌کنید پشتتان خالی است.

از اتاق کار تا پذیرایی

صندلی میزبان پروانه‌ای علاوه بر اینکه می‌تواند در دکوراسیون اتاق پذیرایی کنار تمام طراحی‌های ممکن قرار بگیرد، در اتاق‌های شخصی و محل کار نیز کاربردهای خاص خودش را دارد. این صندلی به دلیل نوع طراحی، برای نشستن‌های طولانی نیز مناسب است و می‌تواند به عنوان صندلی میز کار یا تحریر و یا میز ناهارخوری مورد استفاده قرار بگیرد.
آنچه نشستن روی این صندلی به مدت طولانی را امکان‌پذیر می‌کند، طراحی حمایتگر پشتی صندلی از یک سو و طرح ارگونومیک نشیمن صندلی است که فشار بر لگن را بسیار کاهش می‌دهد.
صندلی میزبان پروانه‌ای با ترکیب رنگ قهوه‌ای چوب که خطوط روشن طبیعی دارد و فلز مشکی، جای خود را در هر محیطی باز می‌کند. این صندلی در کنار انواع میزهای چوبی هم جلوه‌ای چند برابر دارد و شما می‌توانید با خیال راحت میز چوبی خود را بدون نگرانی از ست کردن صندلی، انتخاب کنید.