021 284 280 82 shop@olka.ir

میز جلو مبلی مربع چوب گردو

۴,۵۶۰,۰۰۰ تومان

میز جلو مبلی مربع چوب گردو ۱۰۰*۱۰۰ 

میز جلو مبلی می‌تواند طراحی‌های متفاوتی داشته باشد و با انواع چوب‌ها ساخته شود، اما یک میز مربع شکل که در آن از چوب گردو استفاده شده، بدون شک یک گزینه پرطرفدار است. این میز هر مبلمانی را می‌تواند در کنار خودش تبدیل به یک مبلمان خاص و شیک بکند. این قدرت چوب گردو است که روی محیط اطراف خود تاثیر می‌گذارد و مانند یک فرمانده، همه اجزاء را به فرمان خود در می‌آورد.

میز مستحکم و منظم

شکل مربع چوب با رنگ قهوه‌ای سوخته که بر پایه‌های فلزی مشکی سوار شده، حس استحکام و نظم را در چشم بیننده برمی‌انگیزد. دو طبقه در نظر گرفته شده برای میز می‌تواند استفاده‌های جالبی در میزبانی و پذیرایی از مهمان‌ها داشته باشد. این دو طبقه می‌تواند یک تابلوی دو تکه عمودی باشد. ضمن اینکه میز می‌تواند پایه اشیای لوکس و گران‌قیمیت نیز باشد. اشیایی که در کنار چوب گردو بدون شک جلوه‌ای چند برابر پیدا می‌کنند. از نفیس‌ترین مجسمه‌ها تا قدیمی‌ترین ظروف. البته در مورد وزن شی‌ای که روی میز قرار می‌گیرد اصلا نباید نگران نبود؛ چرا که چوب گردو از محکم‌ترین و سخت‌ترین چوب‌های موجود در جهان به حساب می‌آید.

هماهنگی نور

یکی از ویژگی‌های جالب میز جلو مبلی مربع چوب گردو هماهنگی با نور است. نور محل، چه اتاق نشمین باشد چه دفتر کار، در جلوه میز کاملا تاثیرگذار است و در واقع این میز است که خودش را با نورهای مختلف هماهنگ می‌کند. اگر نور کم باشد، میز می‌تواند حسی بسیار خودمانی و صمیمی از نوع کافه‌های دنج را در بیننده ایجاد کند و اگر نور زیاد باشد، می‌تواند به عنوان یک عنصر قدرتمند که سطح صیقلی‌اش را به رخ می‌کشد، نمایانده شود. پس بی‌راه نیست اگر بگوییم این عسلی جذاب، دوست صمیمی تمام اشیا و لوازم منزل و ساعات مختلف شبانه‌روز است.

میز همراهی همیشگی

سایز ۱۰۰ در ۱۰۰ سانت این میز، یک متر مربع زیبایی را برای شما خلق می‌کند. زیبایی با دوامی که به واسطه استفاده از چوب گردو تا سال‌های سال باقی می‌ماند و به این زودی‌ها پیر نخواهد شد؛ اگر پیر هم شود قطعا جذاب‌تر خواهد شد. پس هزینه‌ای که برای میز پرداخت می‌شود، نه برای امروز که هزینه‌ای است برای یک عمر استفاده و لذت بردن از میزی که می‌تواند همیشه کنار شما باقی بماند. مطمئنا این میز پایه ثابت تمام عکس‌هایی خواهد بود که شما از خاطرات خود در طول سالیان سال ثبت خواهید کرد.