021 284 280 82 shop@olka.ir

میز جلو مبلی گرد چوب گردو

۴,۲۲۰,۰۰۰ تومان

میز جلو مبلی گرد چوب گردو

هنگامی که به چیدمان یک محیط نگاه می‌کنیم هیچ وسیله‌ای مثل یک حجم گرد نمی‌تواند فضا را ملایم کند. میز جلو مبلی گرد با چوب گردو دقیقا همین حجم است. یک وسیله شیک که به راحتی می‌تواند دو یا چند نفر را گرد خودش جمع کند و گفت‌وگویی شیرین را در فضایی طبیعی به واسطه عطر و بوی چوب گردو پدید آورد. به همین دلیل این میز برای افرادی که می‌خواهند فضاهایی برای مذاکره و ارتباط طراحی کنند، گزینه‌ای کاملا مناسب به حساب می‌آید. همچنین برای سرگرمی‌های گروهی نیز گزینه قابل توجهی است.

استحکام و ارتباط

میز جلو مبلی گرد چوب گردو در عین اینکه فضا را برای دور هم نشینی و برقراری ارتباط مهیا می‌کند، کارکرد اصلی خود به عنوان یک میز را نیز به خوبی فراهم می‌آورد. میزی محکم و باکلاس برای قرار گرفتن وسایل پذیرایی یا پایه‌ای برای نمایش ارزشمندترین اشیای موجود در منزل شما.

البته افراد خوش‌سلیقه می‌توانند از این میز به عنوان میز اتاق کار هم استفاده کنند. طراحی این میز به شکلی است که براحتی امکان استفاده از آن را در هر محیطی و با هر چیدمانی به طراحان می‌دهد. پایه ضربدری به کار رفته در میز، ایستایی آن را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهد و هرگونه نگرانی برای واژگونی احتمالی را از بین می‌برد.

تعامل متریال و طراحی

اما چوب گردوی به کار رفته در میز جلو مبلی گرد، تعامل جالبی بین متریال و شکل طراحی ایجاد می‌کند. استحکام چوب گردو در راستای همان استحکامی است که میز با طراحی خاص خود دارد. حتی در طراحی این میز سعی شده حالت طبیعی چوب، یعنی همان خطوط و بافت اصلی، حفظ شود تا همان حس طبیعت را به بیننده بدهد. همچنین دایره که در ریاضیات به نوعی تداعی کننده بی‌نهایت است، در طول عمر میز دیده می‌شود. فرسودگی در این محصول کاملا بی‌معنی است. همچنین این میز به راحتی تمیز می‌شود و اثری از لکه و چربی بر روی آن باقی نمی‌ماند. باید گفت همه چیز در هماهنگ‌ترین حالت ممکن قرار دارد. 

جلومبلی زیبای با دوام

میز جلو مبلی گرد چوب گردو زیبایی با دوامی است که به واسطه استفاده از چوب گردو تا سال‌های سال باقی می‌ماند و هرگز پیر نخواهد شد. پس هزینه‌ای که برای میز پرداخت می‌شود، نه برای امروز که هزینه‌ای است برای سال‌های سال استفاده و لذت بردن از میزی که می‌تواند همیشه کنار شما باقی بماند.