021 284 280 82 shop@olka.ir

نشیمن پاف یک نفره لمسه

۹۳۰,۰۰۰ تومان

پاف امروزه به یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها در دیزاین تبدیل شده است. یک وسیله جمع‌وجور و با نمک با تعداد زیادی کاربرد؛ هم در افزایش زیبایی و هم در بالا بردن کارایی. نشیمن پاف یک نفره با طراحی لمسه می‌تواند به شما انواع و اقسام انتخاب‌ها را بدهد تا با یک وسیله به نسبت کوچک، به محل زندگی خود رنگ و لعابی خاص بدهید.

هماهنگ مثل پاف

پاف در ابتدا برای استراحت دادن به پا یا نشستن‌های کوتاه طراحی و ساخته شده است. پس شما می‌توانید با قراردادن این وسیله در جلوی مبل یا صندلی و دراز کردن پاهای خود بر روی آن، استراحتی مطبوع را تجربه کنید. همچنین در محل‌هایی که تراکم وسیله زیاد است، پاف می‌تواند محلی برای نشستن نیز باشد.

پاف در ضمن می‌تواند کار میز عسلی را هم برای شما انجام دهد. به این شکل صرفه‌جویی خوبی در فضا و خرید وسایل خواهید داشت. جابجایی پاف در بین چیدمان مبلمان و صندلی‌ها چندین شکل متفاوت را خلق کند و به راحتی نمای ظاهری اتاق را تغییر دهد. فرقی نمی‌کند این اتاق کجاست؛ پذیرایی یا نشیمن یا اتاق شخصی یا حتی محل کار؛ نشیمن پاف یک نفره لمسه به راحتی با اجزای اتاق شما هماهنگ می‌شود.

 

پاف هوای جیب شما را دارد

اما آنچه در طراحی پاف بسیار به چشم می‌آید رویه به کار رفته در آن است. پارچه به کار رفته در محصولی که مشاهده می‌کنید از بهترین نوع است که علاوه بر نرمی و لطافت، از پایداری بسیار خوبی در رنگ و تاروپود برخوردار است و حتی قابلیت شست‌وشو نیز دارد. دست‌دوز بودن و دقت و توجه به جزییات در لمسه کاری نیز از نکاتی است که در نگاه اول به این محصول توجه را جلب می‌کند. زیر این رویه، در قسمت نشیمن‌ و دور تا دور پاف از نرم‌ترین متریال ممکن استفاده شده تا تبدیل به جایگاهی ایده‌آل برای نشستن و یا حتی تکیه‌دادن شود.

رنگ خاکستری پارچه که رنگی خنثی است، پاف را با هر تلفیقی از رنگ‌بندی ست می‌کند و به خوبی در محیط پیرامون حل می‌شود البته شما می‌توانید این پاف را  به رنگ دلخواه سفارش دهید. ضمنا استوانه‌ای بودن نشیمن پاف یک نفره لمسه، حس آرامش و نرمی را در محلی که قرار می‌گیرد افزایش می‌دهد. اما پشت آنچه در ظاهر به چشم می‌آید، استحکامی نهفته است که حاصل استفاده از چوب‌های مقاوم و با کیفیت است. این کلاف ساخته‌شده از چوب شما را مطمئن می‌کند که هیچ گاه زیر پا یا پشت‌تان خالی نمی‌شود. اما در نهایت قیمت مناسب محصول در کنار تمام ویژگی‌هایی که برای نشیمن پاف یک نفره لمسه بر شمردیم، این محصول را در صدر بهترین انتخاب‌های ممکن قرار می‌دهد.