021 284 280 82 shop@olka.ir

نیمکت میزغذاخوری چوب گردو

۳,۲۱۰,۰۰۰ تومان

نیمکت میزغذاخوری چوب گردو سایز ۱۶۰

نیمکت میز غذاخوری چوب گردو گزینه‌ای مناسب برای برای محیط‌هایی است که در آن غذا خوردن یا نشستن قرار است لذتی مضاعف داشته باشد. لذتی از جنس هم‌نشینی با طبیعت که از چوب گردوی خوشرنگ و نگارین ناشی می‌شود.

از ویلا تا کافه

نیمکت میز غذا خوری چوب گردو سایز ۱۶۰ با طرحی ساده اما شیک، همراه با دو پایه ذوزنقه به راحتی می‌تواند در کنار هر میز غذا خوری‌ای دیده شود و به آن جلایی متفاوت ببخشد. این میز غذاخوری می‌‌تواند در منزل قرار بگیرد یا حتی در یک رستوران که عنصر غالب به کار رفته در دیزاین آن چوب است. ویلاها یکی دیگر از مکان‌هایی است که جان می‌دهد برای استفاده از این نیمکت. مخصوصا اگر سقف، کف و دیواره چوبی داشته باشد. البته کافه‌های لوکس که مشتریانی خاص دارند هم برای طراحی داخلی نگاهی به این نیمکت کلاسیک دارند.

پارک را به خانه خود ببرید

نیمکت‌ها یا به قول فرنگی‌ها Bench ساخته شدند تا بیش از یک نفر را روی خودش جا دهد. شاید به همین خاطر کلمه نیمکت در ترانه‌های عاشقانه بسامد بالایی دارد. نیمکت‌ها معمولا در محیط‌های عمومی مثل پارک استفاده می‌شود. پس شما هم مجبور نیستید از نیمکت میز غذا خوری چوب گردو سایز ۱۶۰ حتما برای غذاخوری استفاده کنید. شما با بردن این نیمکت به اتاقتان فضای پارک را به خانه خود خواهید برد. چوب گردو در تداعی چنین فضایی کمک شایانی به شما خواهد کرد.

همراهی برای همراهی‌های عاشقانه

چوب گردوی به کار رفته در طراحی نیمکت علاوه بر خوش‌رنگی، دوام بالای محصول را برای شما ضمانت خواهد کرد. پس به هیچ عنوان نگران پوسیدگی، ترک برداشتن یا تغییر کیفیت نیمکت نباشید. هزینه‌ای که برای این محصول پرداخت می‌کنید تا سال‌های سال جلوه منزل یا محل کار شما را چند برابر خواهد کرد. درست مثل یک پارک قدیمی که نیمکت‌های آن تا سال‌ها برای مردم خاطره‌سازی می‌کنند، نیمکت میز غذا خوری چوب گردو سایز ۱۶۰ نیز می‌تواند پای ثابت خاطرات شما در طول سالیان دراز باشد. نیمکتی برای نشستن‌ها، گپ‌وگفت‌ها و همراهی‌های عاشقانه و دوستانه.