021 284 280 82 shop@olka.ir

نیمکت میز ناهارخوری پایه منبت

۴,۲۲۰,۰۰۰ تومان

نیمکت میز ناهارخوری پایه منبت

نیمکت میز غذاخوری پایه منبت که از چوب گردو ساخته شده است، درست همان چیزی است که محیط را برای یک دورهم جمع شدن یک خانواده یا گروه دوستانه آماده می‌کند. این نشست می‌تواند اوقاتی برای صرف غذا باشد یا زمانی برای گفت‌وگو. چوب گردو در کنار طراحی جذاب و منحصربفرد ترکیبی ایده‌آل ساخته تا هم لذت بصری به محیط تزریق کند و هم کیفیت نشستن را بالا ببرد.

از سینما تا خانه شما

از جمله ریزه‌کاری‌های به کار رفته در طراحی این محصول که در نگاه اول چشم ببیننده را جذب می‌کند، شکوه چوب گردوی به کار رفته در آن است. صلابت و خوشرنگی این چوب می‌تواند هر فضایی را تحت تاثیر قرار دهد و به هر محیطی تشخص ببخشد. رنگ این چوب بسیار چشم‌نواز است و به راحتی با رنگ بندی‌های روشن و تیره هماهنگ می‌شود. شمایل این نیمکت ذهن هر بیننده‌ای را به سمت فیلم‌های کلاسیک تاریخ سینما می‌برد. فیلم‌هایی که در آن نیمکت‌ها یا Bench کارکردی به خصوص داشتند و محلی برای نشستن قهرمان‌های داستان و دوستانش به حساب می‌آمدند.

اصالت ایرانی در کنار هنر مدرن

نیمکت میزغذا خوری پایه منبت یک طراحی کاملا پست مدرن دارد. نیمکت به عنوان یک عنصر مدرن در طراحی‌های امروز که حضورش را در پارک‌ها و سینما و کتابخانه‌ها می‌بینیم، سوار شده بر یک پایه منبت کاری شده دقیقا فاصله گذشته‌ها تا به امروز را پر می‌کند. هنر اصیل منبت‌کاری ایرانی که در این محصول به کار رفته، این نیمکت را برای مکان‌هایی که دیزاین لوکس دارند بسیار مناسب می‌کند. این محیط می‌تواند اتاق پذیرایی یا نشیمن، ویلاهای طراحی شده بر مبنای چوب، رستوران‌های مجلل یا کافه‌هایی با مشتریانی خاص باشد. مشتریانی که هیچ‌چیز حتی محل نشستن نیز از چشمشان دور نمی‌ماند.
همچنین در دکوراسیون‌های کلاسیک نیز یک میز ناهارخوری چوب گردو به همراه نیکمت پایه منبت چوب گردو می‌تواند همانند یک نگین، بدرخشد.

همراهی همیشگی

این محصول تماما چوب، با پایه‌هایی محکم و استوار و در عین حال ظریف و تماشایی، می‌تواند تا سال‌های سال محیط زندگی شما را زیبا و با طراوت بسازد. چوب گردوی با کیفیت یک نوع گارانتی برای محصول به حساب می‌آید که شما مطمئن باشید نه پوسیدگی در کار خواهد بود و نه تغییر شکل و نه تغییر کیفیت. پس شما هم می‌توانید با داشتن این نیمکت در کنار خودتان فضایی جذاب برای خودتان، دوستان و همراهان‌تان بسازید و از نشستن در کنار آنها روی نیمکتی اصیل لذت ببرید.